Blisko dwadzieścia lat doświadczenia
teraz pod własną marką
Zapytaj o szczegóły:
  • 602 764 354
  • 731 169 115
O firmie

Tyrebox spółka z o.o. jest co prawda młodą firmą na rynku, ale jej założyciele posiadają bogate doświadczenie w branży oponiarskiej. Zawirowania rynkowe, nieustający postęp, zmiany wymuszane przez rynek czy też regulacje prawne, coraz wyższe wymagania klientów, stałe i systematyczne podnoszenie poprzeczki przez producentów i konkurencję – wszystko to daje motywację do aktywnego i nowego spojrzenia na rynek po którym się poruszamy.

Nasi partnerzy to zarówno duże koncerny międzynarodowe, mniejsi producenci krajowi i zagraniczni, dystrybutorzy krajowi i zagraniczni, ale także lokalni sprzedawcy i użytkownicy, którzy codziennie dostarczają nam nowych doświadczeń i spostrzeżeń.

Zdobyte doświadczenie, spostrzeżenia, wiedza i mnóstwo innych czynników spowodowały, że w 2015 roku postanowiliśmy powołać do życia firmę Tyrebox. Blisko dwudziestoletnie doświadczenie we współpracy z dystrybutorami (każdy o innej filozofii działania), na różnych stanowiskach, szerokie często wręcz przyjacielskie globalne kontakty, specyfika branży i ewolucja rynku ale również stan globalnej gospodarki skłoniły nas do tej decyzji.

Nasze hasło „Blisko dwadzieścia lat doświadczenia teraz pod własną marką” prowadzi nas w nową rzeczywistość w której chcemy uczestniczyć.

Jesteśmy w stanie pomóc każdemu klientowi w doborze najlepszej opony dla Niego, a następnie dostarczyć ją w sposób najbardziej dogodny, zgodny z najwyższymi standardami logistycznymi.

©2016 Tyrebox Sp. z o.o.
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Sklep online / Gwarancja i serwis / Dostawa opon
jbrzyski@tyrebox.pl / grogus@tyrebox.pl